| OaNaArEcOnTpEtPu a întrebat:

Bună!
Dacă am blocat o persoană pe facebook, o mai pot debloca?
Cum?
Fundă! >Mersii!big grin

Răspuns Câştigător
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Da.poti.dreapta sus (langa "acasa), clic pe sageata/"setari de confidentialitate"/Blocked People and Apps, clic pe "Manage Blocking"/in continuarea numelui blocat, clic pe"deblocheaza"

1 răspuns:
| iLight a răspuns:

Indreapta sus, langa "Acasa" ai ceva asemanator cu un lacat, dai click, dupa dai pe "Cum blochez o persoana care ma deranjeaza?", dai "vezi toti utilizatorii blocati" si pe urma dai pe utilizatorul respectiv si "Unblock''. Sper ca am fost de ajutor.