| ArianaCdt a întrebat:

De cand mi-a instalat un prieten fara sa stiu Google Earth pe laptop, Google Chrome nu se mai deschide. Am incercat sa il dezinstalez, apoi sa il instalez si nu stiu ce sa mai fac sa mearga. Am Windows 7.

10 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Foloseste RevoUnistaler si dezinstaleaza google earth, si dupa vezi daca merge, dac nu merge dezinstaleaza si chrome, si dupa instaleaza-l iar

| ArianaCdt explică (pentru IonutGaby):

Nu merge.

| IonutGaby a răspuns (pentru ArianaCdt):

Ce nu merge? sa dezinstalezi sau tot apare google earth

| ArianaCdt explică (pentru IonutGaby):

Am dezinstalat earth, chrome tot nu mergea. L-am dezinstalat si instalat din nou si tot nimic.

| IonutGaby a răspuns (pentru ArianaCdt):

Incearca sa dai un restart dupa ce dezinstalezi

| ArianaCdt explică (pentru IonutGaby):

Tot nu merge

| IonutGaby a răspuns (pentru ArianaCdt):

Atunci schimba browserul, daca nu vrei reinstlaeaza windows, dar cine siar reinstala windows pentru o mica eroare.

| ArianaCdt explică (pentru IonutGaby):

Cred ca il reinstalez pentru ca am mai multe probleme cu windows-ul.

| IonutGaby a răspuns (pentru ArianaCdt):

Ok,mult succes, te sfatuiesc sati bagi windows 7 sau 8

| Vl4dootz a răspuns:

Dezinstaleaza Google Earth si incearca sa deschizi Chrome din nou.
Bafta!