| xAdyTzu a întrebat:

Daca platesc cu cardul bancar in alta tara cum primesc coletul? Prin posta romana sau? Ex: Vr sa iau battlechestu pentru World of Warcraft si nu stiu cum o sa primesc coletul.

Răspuns Câştigător
| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns:

Il primesti prin Posta Romana.

| xAdyTzu explică (pentru Timotei_Cazacu_1996):

Si in cat timp ar ajunge coletul si ce imi trebuie ca sa il ridic?

| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns (pentru xAdyTzu):

Ajunge cam in 7 zile si iti trebuie Buletinul si Avizul pe care o sa il primesti de la postarita ca ai primit 1 colet.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scrie acolo prin ce se trimite cred ca prin posta romana nu stiu

| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns (pentru RAY):

Si daca nu stii de ce mai raspunzi?

| RAY a răspuns (pentru Timotei_Cazacu_1996):

Nu stiu pentru ca nu stiu de pe ce sit comanzi asta vream sa spun