| Bogdy_Buzle_2000 a întrebat:

Bună TPU, de câteva zile când dau click pe un DOWNLOAD (de exemplu) îmi intra automat îtr-o altă pagină. Am adblocks plus și folosesc Opera. Cum să scap de această problemă? Dau FUNDĂ big grin

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza adwcleaner si restarteezi dupa ce iti sterge ceea ce iti gaseste.
apoi de asemenea poti rula malwarebytes pentru a elimina eventual malware din pc.
ambele au versiuni free.

| Bogdy_Buzle_2000 explică (pentru gelu1970):

Nu ar merge si cu Ccleaner?

| K0sti a răspuns (pentru Bogdy_Buzle_2000):

Cu porcaria de CCleanear il faci muci de tot! Adblock are alt rol, asa ca nici nu trebuie sa-l aduci in discutie! Cand o sa aveti un antivirus cum trebuie pe calculator, prostii de Avira, Avast, Nod, etc., atunci mai stam de vorba!