| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc Browseul "Opera" cand intru pe un site, oarecare, imi intra pe alta pagina... ce sa fac sa scap de acesta problema ca mor de nervi, imi vine sa dau cu pc-ul de pamant.

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instaleaza Ad-block sau Malware bytes. Am avut si eu aceasta problema si cu ad-block am rezolvat! FUDNA?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa dai cu tine de pamant, ca tu esti vinovat...
Pagina aia se deschide din cauza ta!

| DaniTDCI a răspuns:

Cel mai simplu e sa-ti reinstalezi browserul, daca problema persista da-i o scanare cu antivirusul, nu ai antivirus? foloseste AVG2015,(si incearca sa nu mai intri la prostii pe net, si em am patit laughing )

| Daniel4You a răspuns:

Fundita spune totul!