| GFantastikBaby a întrebat:

De cateva zile computerul meu merge foarte greu. Se incarca incet, si unitatea centrala bârâie urât. Mentionez ca anul trecut am curatat-o de praf si a mers foarte OK pana acum. Discurile (C şi D) nu sunt incarcate. Oare are nevoie de o noua curatare, sau sa fie din cauza unor virusi sau programe? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ralfy123 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.Nu mai este buna baza de unde aprinzi pc-ul.Si trebuie sa o schimbi sau daca schimbi piesele din el
Resinstaleava windows-ul dul la reperat!

| DumaMihai a răspuns:

Buna.Cred ca este vorba de schimbarea gelului de la Procesor. Daca zici ca baraie Urat.