| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile mi-am facut un cont pe fb dar nu pot sa postez nici un comment! Deocamdata nu am o poza de profil; poate fi asta cauza? Ce credeti ma puteti ajuta cumva? FUNDAA MARE!

Răspuns Câştigător
| antonescu321 a răspuns:

Salut! Poza de profil nu este o problema! Daca vrei sa scrii un comment unei persoane trebuie sa fii prieten cu ea(persoana) si daca vrei sa scrii la o emisiune de ex. Drept la tinta sau Acces direct sau altele sau chiar televiziuni trebuie doar sa dai like si dupa poti scrie commenturile!

Asculta-ma ca si eu am trecut prin aceeasi experienta! imi dai funda?

| anonim_4396 explică (pentru antonescu321):

Multumesc mult mi-ai fost de mare ajutor si ti-am dat fundita pentru ca meritai big grin

1 răspuns: