| Andreeamariagina a întrebat:

Buna,știe cineva cum îmi pot recupera un cont vechi de Instagram? Ii știu parola și numele de utilizator, dar nu știu de ce nu merge sa se conecteze, cum l-as putea sparge? Exista vreo metoda? Pentru ca îmi spune ca nu se poate conecta

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cat de vechi e contul? Aici scrie ca platforma le sterge automat pe cele vechi si inactive.

https://www.pagetraffic.com/blog/does-instagram-delete-inactive-accounts/

O alta posibilitate ar fi ca ai incalcat termenii si conditiile, asa ca ti-a fost sters drept conecinta.

| Sistemulxxl a răspuns:

Vrei sa spargi contul altei persoane?

| vidia a răspuns:

Încearcă sa te conectezi după alt dispozitiv. Nu are cum sa nu meargă.