| Iby123 a întrebat:

Salut,am o mare problema..In urma cu 2-3 ani mi-am facut un cont de Yahoo.Insa acum amintindu-mi de el am incercat sa intru dar deoarece mi-am schimbat numarul de telefon pe care l-am introdus atunci la cont nu ma pot conecta nicicum..Cu ajutorul unui articol am reusit sa schimb parola contului insa acum nu pot intra in el pentru ca mi-e activat "Yahoo Account Key" Si dupa ce bag email-ul imi spune direct sa trimita un mesaj de confirmare la vechiul meu numar. Mi-a spus cineva ca, ca sa pot introduce noua parola a contului trebuie sa dezactivez "Account Key.Intrebarea mea este: Nu stie nimeni cum as putea sa dezactivez Account key-ul fara sa fiu conectata la cont? (Am rascolit tot internetul si nu am gasit cum sa dezctivez Key account-ul fara a ma conecta) Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Altul care incearca sa sparga contul cuiva...

| Iby123 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Ti-a cerut cineva parerea? Eu am cerut ajutor pentru problema mea, dacă sti si vrei îmi dai un răspuns sa ma ajuți la problema mea dacă nu tine-ti parerile pentru tine!