| Merikk a întrebat:

De curand mi-am schimbat windowsul din xp in windows 7 si nu reusesc sa gasesc driverul la procesor! Windowsul e pe 64 biti si procesorul e AMD Athlon(tm) 64 3500+ 2.20 ghz! va rog sa ma ajutati cu un link de unde as putea descarca driver-ul!

Răspuns Câştigător
| Cubiclemon a răspuns:

Placa de baza e cam veche. Poti sa-ti iei un driver de XP si daca nu merge, unul de vista.

2 răspunsuri:
| Cubiclemon a răspuns:

Procesorul nu are nevoie de driver. Cauta driver pentru placa de baza.

| Merikk explică (pentru Cubiclemon):

Am cautat pentru placa de baza si nu am gasit pentru windows 7 doar pentru windows xp sau vista! Placa de baza e Asus m2v-tvm! Poti sa imi dai un link de unde pot sa descarc te rog! Multumesc pentru raspuns!

| Cubiclemon a răspuns (pentru Merikk):

Placa de baza e cam veche. Poti sa-ti iei un driver de XP si daca nu merge, unul de vista.