| IonutM4A1 a întrebat:

De curand mi-am spart ecranul cu TouchScreen de la tableta Vonino Orin HD...
1)Stiti cumva cat costa unul nou?
2)Pot sa desfac tableta si sa vand piesele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţi-ai spart ecranul, adică display-ul?
Dacă da, în cazul ăsta te va ajunge până la 60 de lei să îl schimbi.
Cât despre vândutul pieselor, poţi face asta dar nu se merită. E mai convenabil să schimbi display-ul.

1 răspuns:
| RaduIulian88 a răspuns:

Sa pui unul nou te costa cat o tableta noua. Si piesele din ea nu le poti vinde pentru ca nu are ce face cu ele nimeni. Poti doar sa iti cumperi alta si sa nu o mai spargi http://bit.ly/1kjLrOt