| Mihai_6081 a întrebat:

Am si eu problema urmatoare: mi-am luat o tableta Vonino Orin HD si i-am spart touchscreenul. Am cautat peste tot pe internet si nu am gasit touchscreen pentru ea. Tableta are 7 inch. Vreau sa stiu daca pot pune un touchscreen oarecare de 7 inch sau daca imi trebuie strict pentru acest model si daca da, as vrea un site de unde pot gasi. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Se pare ca firma nu are suport pentru clienti, ca si multe alte firme care produc tablete ( Allview, allwinner, utoq, etc ) si daca a picat ceva dupa ele, sunt numai bune de aruncat la gunoi.

| Catalin_Oprita_1989 a răspuns:

Nu cred ca mai poti face ceva.In garantie nu o mai poti duce.Se mai aprinde, se mai vede ceva? Si eu mi-am luat E-Boda Revo R80 si mi-a zis vanzatorul sa am grija.
Sa ai grija daca o sa mai ai una. Tine-o in husa

| Mihai_6081 explică (pentru Catalin_Oprita_1989):

De aprins se aprinde dar nu mai ia comenzile