| ArinaWolf a întrebat:

De jumatate de ora am dat restart laptop-ului si de atunci arata doar "logging off" indiferent ce ii fac, l-am stins si din buton si l-am aprins si tot acelasi lucru, stiti cumva ce as putea sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Inchide-l de la buton. ti apasat pe buton 5.7 secunde. dupa ce se inchide scoate-i bateria. scoate-i si mufa de la incarcator. apasa de cateva ori pe butonul de pornire fara sa aiba bateria bagata sau alimentatorul. dupa baga-i mufa de alimentare si bateria si porneste-l.

| ArinaWolf explică (pentru Parintele):

Mersi mult! a mers.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Foloseste un disc de windows si repara startul. cred ca ai w7. eroarea asta aparea si in windows vista.

| ArinaWolf explică (pentru gelu1970):

Da w7 am, am laptop-ul de o luna si ma gandeam ca deja trebuie' sa il duc la reparat