| anonim_4396 a întrebat:

De un timp am cateva probleme cu calculatorul.
1.De ce cand il pornesc, imediat isi da restart singur si trebuie sa intru pe un joc imediat ce intru ca sa pot face ceva?
2.De ce gta sa de la un timp se tot sacadeaza, am incercat sa-l sterg si apoi sa-l reinstalez dar la fel.
3.Am Avast Antivirus,si de ce cand vreau sa dau pe el, imi arata putin ca se incarca si nu se intampla nimic?
Ce sa fac? Va rog ajutati-ma. Funda pentru raspunsul ajutator!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ce sa faci? Reformeateaza-ti calculatorul.

| Pufosibila a răspuns:

Tot ce pot sa-ti spun este ca VIRUSII de la diferite jocuri au pus stapanire pe calculatorul tau!
Incearca sa stergi toate aplicatiile inutile de pe calculator. Sau mai simplu sa-ti reinstalezi PC-ul.