| paulionescu25 a întrebat:

Buna TPU.detin un laptop Lenovo g500 si nu stiu cum ma pot vedea in camera web pe care o are laptopul in mcorporata. ma puteti ajuta? multam.

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Ia incearca sa descarci programelul asta si sa incerci sa-ti faci poze cu el, sau ce mai vrei tu sa-ti faci: http://mobilesupport.lenovo.com/us/en/downloads/DS010439

7 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Vezi la pc setings, da de obicei cand vorbesti cu cineva pe Skype ai acolo o iconita cu un webam dai click pe ea si vezi daca merge

| paulionescu25 explică (pentru 1Q):

Om. webul merge. vreau sa ma vad in web dar fara skype. mess, facebook. deci sa dau clik pe iconita cu web si sa ma vad in el ca si in oglinda. ca si la webul de la pc care nu este incorporat. atuci cand instalezi camera web isi instaleaza si o iconita pe desktop pe care poti da clik si te vezi in web. intelegi?

| miTzuliK93 a răspuns:

Incearca Video Call from Facebook. Sau intri pe site-ul producatorului si descarci un program specific webcamului.

| paulionescu25 explică (pentru miTzuliK93):

Asa merge daca intru pe facebook sau skype.dar eu voiam de exemplu sa fac o poza cu webul. dar nu am de unde sa-l pornesc. stii? asta e urat ..mersii ori cum.

| paulionescu25 explică (pentru miTzuliK93):

Mersii mult frate.ai o funda de la mine. si o bere daca esti prin apropiere.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru paulionescu25):

Funda poti s-o dai naibii, berea aia sa mi-o pastrezi. laughing

| paulionescu25 explică (pentru miTzuliK93):

Daca vii pe la medias, o ai pregatita la rece. mersii inca o data. stima.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru paulionescu25):

Ia incearca sa descarci programelul asta si sa incerci sa-ti faci poze cu el, sau ce mai vrei tu sa-ti faci: http://mobilesupport.lenovo.com/us/en/downloads/DS010439