| TsukikoChan a întrebat:

E o urgenta asa ca as dori un raspuns concret si rapid! Am un ipad si nu ma mai lasa sa ma conectez la Internet cu el. Imi apare ca este imposibil de conectat la acea retea cu toate ca, toate retelele de Internet nu imi merg. sad O alta problema ar fi ca de la o anumita poza toate celelalte poze se vad oarecum in patratele;( si nu ma mai lasa sa mai fac poze sau videouri! NU mai rezist! Va rog sa ma ajutati, am mare nevoie sad Va dau funda...

3 răspunsuri:
| PickUp a răspuns:

Buna:*
Pai cel mai bine e sa-i faci o scanare cu antivirusul AVG sau Bit Defender Free pe care le poti gasi in magazinul de aplicatii respectiv tableteihappy
A doua solutie e sa muti pe altceva pozele si sa vezi daca se vede tot asa inseamna ca pozele au fost virusatehappy
Cel mai bine e sa te duci la GSM!
Bafta!
Funda?big grin

| TsukikoChan explică (pentru PickUp):

I-as face o scanare dar nu mai pot sa ma conectez la Internet sad. Mersi oricum :*

| PickUp a răspuns (pentru TsukikoChan):

Deci funda?big grin :*