| a întrebat:

Buna TPU wave
eu am 2 intrebari :-)
mi-am luat un laptotp si tastele sunt mai putine..nu ca la pc oh go on adica nu am numerele din partea dreapta. nu aceea e problema :-))... la pc atunci cand doream sa fac o inimioara ca aceasta:
♥ apasam alt+ 3 din dreapta..acum eu nu le mai am :-)) cum pot sa fac inimioara? thinking
si a doua intrebare.
am webcam la laptop dar la pc aveam de unde intra la webcam in caz ca doream sa fac poze..aici nu stiu unde sa intru >:" :"(
fundita+vot :*

Răspuns Câştigător
| CioncuIonut1990 a răspuns:

Prima intrebare :apesi alt +3de sus sau ma exista o cale apesi tasta 'fn' +delete
apoi poti sa scrii de pe tastele cu litere (scrie pe taste in coltul de jos mic pe u scrie 4 pe i scr 5 pe o scr 6 etc asa e la mine
daca vrei sa scrie inapoi cu litere pe acele taste apesi di nou fn +delete
la a doua intrebare: leptopurile au camere incorpotate.
trebuie sa fie pe undeva pe acolo roaga pe cineva sa iti caute sau cauta programul cu camera pe net.

2 răspunsuri:
| ClauditzaXx a răspuns:

Buna. La laptop este o diferenta...Nui o problema, si eu am laptop si pc si am toate tastele si cele din dreasta si tot. S-ar putea ca tu sa iti fi luat un alt model de leptop...In privinta la webthinking nu stiu ce sa spun. Daca stii de unde l-ai cumparat si esti comvins ca este o problema poti merge si sa-i spui problema patronului si el iti va arata :* succes:*!

| laptopnews a răspuns (pentru ClauditzaXx):

Exista laptopuri cu tastatura numerica si fara... nu e obligatoriu sa aiba! Pentru portabilitate si dimensiuni reduse, producatorii de laptopuri au ales sa renunte la tastatura numerica la majoritatea modelelor!