| IoanaIoa88 a întrebat:

ieri mi-a dat cineva un virus si nu stiu cum sa scap de el! help:O3
Funda!

Răspuns Câştigător
| Carasan a răspuns:

Hei am leacul. L-am primit si eu si mi s-a infecta calculatorul, dar am scapat de el cu un anivirus special. Acest antivirus este Malawarebytes. Descarcal si o sa vezi ca e bun.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti neclara, ai luat tu virusul ori calculatorul?
Daca l-ai luat tu du-te la medic.
Daca l-a luat calculatorul descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes si numai bine!