| LucasMarcutAnonimuuu a întrebat:

Imi da cineva un link de unde pot sa descarc Windows 10 pentru laptop Acer, in momentul de fata am Windows 10 instalat de mine dar nu functioneaza TouchPad-ul... am nevoie de un link de unde sa descarc Windows 10 unde sa mearga totul bine si sa fie gratis
dau funda!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Nu cred ca o sa remediezi nimic. Cel putin nu cu ultimele versiuni de w10. Incearca cu versiunea din 2016. Ca sa descarci foloseste downloader HeiDoc.net
Iti poti descarca orice versiune si sunt imagini iso din serverele Microsoft.
Bafta.

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Acum o saptamana am avut un Acer cu aceeasi problema. deci nu cred ca ai instalat gresit w10. mai degraba o incompatibilitate pe care nu cred ca o sa o remediezi. tot la Acer am intalnit probleme cu sunetul si tot cu w10.
daca tot mai esti pentru a descarca w10 imi spui.

| LucasMarcutAnonimuuu explică (pentru gelu1970):

Eu încerc sa caut un link de unde pot sa descarc Windows 10 și sa fie cât de cât compatibil, sa meargă mouse și sa meargă... da nu știu de unde... cum remediat problema?

| LucasMarcutAnonimuuu explică (pentru gelu1970):

Deci sa intru pe acest site, sa caut Windows 10 2016, sunt gratis nu?

| gelu1970 a răspuns (pentru LucasMarcutAnonimuuu):

Aici ai utilitatea cu care descarci ceea ce vrei.
daca nu te descurci instaleaza teamviewer si iti arat cum faci.
apropo cati ani ai?

| LucasMarcutAnonimuuu explică (pentru gelu1970):

Am 15, acum am incercat sa fac iso pe usb si dupa incerc sa il instalez, te anunt daca am reusit si iti dau funda laughing

| gelu1970 a răspuns (pentru LucasMarcutAnonimuuu):

Nu cred ca o sa remediezi nimic. Cel putin nu cu ultimele versiuni de w10. Incearca cu versiunea din 2016. Ca sa descarci foloseste downloader HeiDoc.net
Iti poti descarca orice versiune si sunt imagini iso din serverele Microsoft.
Bafta.

| ro74florin a răspuns:

Instalează driverele. inclusiv pentru touchPad

| LucasMarcutAnonimuuu explică (pentru ro74florin):

Am încercat, de la ELAN și nu merge îmi spune ca nu găsește touch-pad

| ro74florin a răspuns (pentru LucasMarcutAnonimuuu):

încearcă cu driver pack solutions