| AnMa a întrebat:

Buna TPU!
Imi poate spune cineva, va rog, cum fac pentru a reusi ca nimeni care nu exista in lista mea de prieteni sa nu imi vada pagina de face book... adica abosul nici o informatie decat sa apara pagina de profil in stanga si sa zica : "pentru a vizulaiza acest profil trimite-ti o cerere de prietenie...etc" big grin
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy si selecteaza "Friends", atat tot.

| AnMa explică (pentru Ronnix):

Da, dar asa, chiar daca nu imi vad pozele imi vad informatiile straight face adica unde locuiesc... ce preferinte am sad si nu vreau... vreau o optiune in care cei care nu ii am prieteni sa nu vada absoult nimic din profilul meu, nimic, nimic, nimic

| Ronnix a răspuns (pentru AnMa):

Pentru asta, acceseaza http://www.facebook.com/editprofile.php si in loc de "planeta" aia din partea dreapta a fiecarei casute... pune "Friends". :)

4 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Dai la toate informatiile vizibil doar prietenilor.