| WizKhalifaa a întrebat:

Imi puteti recomanda un laptop intre 2000-2500 lei? Nu sunt un mare impatimit al jocurilor asa ca nu ma intereseaza eu stiu ce configuratie pentru ultimele jocuri. Tot ce ma intereseaza e sa tina bateria si "sa mearga" bine.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://www.emag.ro/......--pA1P73EA
Eu iti recomand HP-ul asta!
Are core i3, placa video dedicata, 6 celule, primesti si o geanta cadou... e la limita inferioara a bugetului tau.

| hardy1 a răspuns:

Daca nu te joci jocuri nu merita sa dai 20-25mil pe un laptop.
http://www.evomag.ro/......C.009.html asta merge si la jocuri

Răspuns utilizator avertizat