| adrili10 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune un obiect sau un produs care are ergonomie proasta si care poate afecta sau sa devina toxic?

2 răspunsuri:
| Ionutz02110 a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui cu "economie proasta".
Dar te poate afecta telefonul ca obiect. iar ca produs te poate afecta sosul iute.
Imi pare rau daca m inteles gresit intebarea.

| adrili10 explică (pentru Ionutz02110):

Un exemplu de obiect, mediu, aparat, procedura, etc. care este afectat de lipsa de ergonomie (este proiectat prost din acest punct de vedere) si, prin urmare, poate produce efecte negative asupra sanatatii, productivitatii, utilizarii, etc.