| Pingu15 a întrebat:

In vara trecuta m-am uitat la un videoclip pe youtube si mergea. Bine erau cateva injuraturi dar erau bip-uite. Si acum daca vreau sa ma uit la acelasi videoclip imi zice ca e restrictionat in functie de varsta. Ce sa fac sa pot sa il vad din nou? Adica nu este prima data cand mi se intampla asta. (Sunt videoclipuri pe care le-am vazut acum ceva timp si pe care acum nu mai pot sa le vizionez).

1 răspuns:
| Osirius a răspuns:

Posibil ca intre timp respectivul videoclip sa fi fost restrictionat pe categorie de varsta si tu cel mai probabil n-ai 18 ani...deci fa-ti alt cont.