| Cristian_George_1998_367R a întrebat:

De ogramada de timp incerc sa imi instalez Realtek HD Audio Manager (asa cred ca se numeste).Il descarc de la ei de pe site ca e free,il instalez intru-un loc de pe hard si aici se intampla marea minune, pur si simplu nu imi apare nici un driver nici in device manager nici in control panel.Am observat ca acolo unde am instalat asta,este un folder Driver si in el este un.exe care pare a fi un setup.Ei bine intru in el si nu se intampla nimic...M-am uitat pe net si nu am gasit nimic din ce imi trebuie, daca stie cineva sa ma edifice si pe mine as fi recunoscator (Windows 8.1 64x)

2 răspunsuri:
| iulyaFCP a răspuns:

Am avut si eu programul si l-am sters pentru ca are virusi sfatul meu este sa iti cauti alt program