| Anaa939839393 a întrebat:

Buna TPU! La laptop mi s-a conectat automat la contul de pe laptop, contul de la Microsoft. Iar acum cand deschid pc-ul apare numele de la contul Microsoft, ci nu cel pus de mine. Problema e ca mi s-a pus parola automat, cea care este la contul de Microsoft. Cum o pot dezactiva?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Intri la Settings - Accounts - Email&accounts.
In sectiunea "Accounts used by email, calendar, and contacts", alegi contul Microsoft, selectezi "Manage", si alegi "Delete account from this device"
Selectezi inca o data Delete pentru confirmare.

| David93 a răspuns:

Din control pannel / la secțiunea user name and details