| xPanth3r a întrebat:

Buna TPU la laptopu meu cand dau sa bag windowsu prin boot imi zice Missing Operating Sistem ce fac? :'( plz ajutati-ma dau funda + vot

13 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Este posibil sa ai hdd-ul ars sau sa ai bad-uri pe el. revino cu mai multe detalii si am sa incerc sa te ajut

| xPanth3r explică (pentru DataSoft):

Nu hardiku e bun pentru ca mergea decat ca voiam sa intru prin boot dar am rezolvat-o era problema stikului asa stii vreun antivirus bun in afara de avast? adica stii raspunde aici

| DataSoft a răspuns (pentru xPanth3r):

Eu folosesc eset smart security si sunt destul de multumit de el.

| xPanth3r explică (pentru DataSoft):

Alti zic norton stiu si eu thinking

| DataSoft a răspuns (pentru xPanth3r):

Pana la urma este pc-ul tau..si tu iti instalezi ce vrei.
imi aruncai asa un ochi pe niste site straine de rewiew-uri si vazui ca in unele eset smart security este mai sus in top 10 antivirus 2015 si in altele norton-ul nici macar nu este in top 10 pe cand eset smart security estewinking
Bafta

| xPanth3r explică (pentru DataSoft):

Pai care e mai bun care folosesti u zi-mi si mie ca sa stiu

Bafta

| DataSoft a răspuns (pentru xPanth3r):

Eu folosesc Eset Smarty Security acum...

| xPanth3r explică (pentru DataSoft):

Nu stiu dar trebuie sa dai bani pe el ca sa ai full version :/

| DataSoft a răspuns (pentru xPanth3r):

Da.dar se gasesc pe net seriale..care de obicei tine cam o luna si ceva

| xPanth3r explică (pentru DataSoft):

A ok ma ajuti si pe mine cu inca ceva?

daca stii vreo versiune mai veche de avast

si una mai veche de chrome

plzz iti dau funda ca astia cu avastu din 2015 a luat-o razna! plzz cum tiam mai zis iti dau funda

| DataSoft a răspuns (pentru xPanth3r):

Soory nu tin asa ceva in pc...cauta pe net ca trebuie sa fie.

| Radu_Radu_1995_PX6h a răspuns:

Sau fa-ti un disk cu silent boot.

| xPanth3r explică (pentru Radu_Radu_1995_PX6h):

Stii vreun antivirus bun in afara de avast? adica stii raspunde aici