| Heart2014 a întrebat:

Buna,TPU! Ma puteti ajuta si pe mine cu niste sugestii privind aparate foto de buna calitate( Nikon sau Canon), la un pret mai mic, pana in 5 milioane,care sa faca poze foarte bune,sa para profesioniste? Ofer funda, multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xDr0gs a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EZ44TBBBM/ Acesta e un Nikon foarte bun.Mai pui 99 de lei si il iei.Iar sub 500 de lei mai slabut la 300 de lei tot un Nikon:http://www.emag.ro/......2GWDBBBM/.