| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

Salut, am vrut sa instalez steam pe calculator, iar atunci cand apasam run, imi aparea o eroare cum ca fisierele sunt corupte si trebuie sa obtin o alta copie a programului. Ce e de facut? Ofer funda!

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Trebuie sa iti reinstalezi windows-ul!

| miTzuliK93 a răspuns:

Nu mai bine pui tu un print sa vedem si noi perfect despre ce e vorba?

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică:

Nu merge, mi-l blocheaza winraru

| Chiriac_Cosmin_1999 a răspuns:

Hai ca te ajut prin pasi.
Pasul 1. Intra pe google si scrie steam
Pasul 2. Da acolo sus unde scrie instaleaza steam
Pasul 3. Instaleazal
Pasul 4. Dupa ce sa instalat de unde l-ai descarcat steam sa-ti faci si cont
Pasul 5. Cand sa instalat sil deschizi dai la cont existent
Pasul 6. Te conectezi
Pasul 7. Poti face ce vrei pe steam

Daca nu era asta problema si tu il aveai instalat si nu se deschidea.
Atunci intra unde e instalat si deschidel de acolo un e instalat exemplu disk C program fils. Steam. Sil deschizi asa am avut si eu.

| AkiiiXd a răspuns:

Poti incerca cu exctract to. sau win rar
funda?|big grin