| Ligia_5960 a întrebat:

Buna TPU
mi-am cumparat din magazin un mp3
acesta este modelul si ceva date despre el
http://www.compari.ro/mp3-playere-c3147/well/mp3-play03- 2gb-p41119941/
acum nu reusesc sa il mai pornesc:(
daca pun cablul de date si il conectez la calculator porneste.
cand scot cablul de date gata nu mai porneste.deci calculatorul il recunoaste.
cineva mi-a recomandat sa il "resoftez"(daca e termenul corect)
pot sa fac aceasta operatiune acasa?
ajutor va rog

Răspuns Câştigător
| heyromania a răspuns:

Buna, am incercat si eu sa fac operatiunea asta acasa sa dar iti recomand sa nu o incerci cand am bagat a doua zi cablul in calculator cablul a luat foc mai bine il duci la un specialist

2 răspunsuri:
| RossSaid a răspuns:

Poate nu mai are baterie

| Ligia_5960 explică:

Are baterie...