| 5yr0Kk a întrebat:

Mi-am luat azi un Nokia lumia 625 si deja mi-am facut nervi cu el
nu pot sa îl conectez la pc sub nici o forma nu este recunoscut in device manager si daca incerc un driver update imi spune ceva legat de winusb cum ca nu poate fi instalat...am incercat si WP for desktop si zune si inca cateva metode dar nu merge.ce sa ii mai fac?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să verifici cum se conecteaza telefonul la PC.MTP sau PTP? Conexiunea corectă este MTP, și logic ai nevoie de o copie legitiă de Windows 7 ca totul să funcționeze normal.Copiile contrafăcute de Windows, din cauza că au fost reîmpachetate aiurea dam pied date citale sistemului.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca lipseste vreo fila dll din windows.Reinstaleaza windows-ul, apoi cu programul slimdriver descarci toate driverle de care ai nevoie. Programul iti detecteaza automat driverele si ti le descarca.

| BTWIN a răspuns:

Coneacteaza telefonul la pc. apoi asteapta. dupa ce iti apar erori sau ce iti apare, inchide-le si deblocheaza telefonul si umbla un pic prin el, apoi intra in my computer si dupa in partitia pentru telefon.Asa imi da si mie eroare la HTC dar fac cum ti-am zis si merge.