| thelittleme a întrebat:

mi-am luat recent un MP4 Player Armonia A66 si nu stiu cum sa instalez driver-ul deoarece laptopu nu citeste cd deci trebuie sa iau driver-ul online, unde il pot gasi? multumesc.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Cd-ul este ca sa instalezi convertorul, driver-ul se instaleaza singur

| thelittleme explică (pentru al3xander):

Deci chiar nu stiu cum sa-l setez adica ce sa ii fac ca sa pot baga melodiil din laptop in mp4, pentru ca nu stiu ce trebuie sa downloadez ca sa il formatez.

| al3xander a răspuns (pentru thelittleme):

Melodiile le poti copia normal (in mp3). convertorul este pentru video-uri