| SavaSava a întrebat:

Mi-am pus antena digi si mi-a aparut un anunt pe ecran :"Noi canale gasite"Si dedesubt e OK.Dar nu dispare orice i-as face...

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dac nici după ce ai apăsat „Ok" mesajul nu dispare, încearcă să oprești și să pornești reciver-ul.
Dacă nici după asta problema nu dispare, este o eroare de la softul reciver-ului, eroare ce se rezolvă cu cei de la Erdeesh.
Succes

| darrio2007 a răspuns:

Da ok si iti va cauta noile canale.

| Lunara a răspuns:

Nu stiu sigur dar cred ca trebuie sa scanezi canalele pentru a le gasi pe cele noi si pentru a iti intra in lista.