| InnaXO a întrebat:

Mi-am scapat laptopul pe jos acum cateva zile, si se aude un zgomot din ecran cand il misc ca si cum ar fi ceva inauntru. Banuiesc ca s-a desprins ceva, s-au s-a rupt. Nu am probleme cu el, sunetul e la fel, imaginea, dar mi-e sa nu se fi intamplat ceva mai grav... Sfaturi va rog :*

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Singurul lucru care se poate desprinde este invertorul de la display. posibil sa fie rupta acea clema care il tinea

| myruna2012 a răspuns:

Hey, stai linistita!
Singurul lucru care se poate desprinde este invertorul de la display.
Posibil sa fie rupta acea clema care il tinea
Dar trebuie sa te duci sa puna alta, Sau poate sa nu-l mai duci pana o crapa, sau sa ai grija de el!

| xgamerz a răspuns:

Stai linistita, NU are nimic laptop`ul atata timp cat ink funcioneaza fara problema. si EU am patin la fel si merge de mult timp happy Desigur k poti merge la un service autorizat sa ti`l desfak si sa scoata acel ceva afara...