| OtySt a întrebat:

Mie imi plac cainii si mi-ar placea sa imi iau o camera foto cu care sa pot fotografia animale, peisaje etc. Imi puteti recomanda o camera de buna calitate, dar care sa coste maxim 200 lei? ( nu vreau Canon/Nikon pentru ca stiu ca ele costa o gramada) Merci.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Eu am un Nikon Coolpix S2500.Asa:
http://cdn.cbsi.com.au/story_media/339309156/Nikon-Coolpix-S2500_1.jpg

Am dat 3 milioane 500, dar merita :)
Daca iti iei Fuji sau chinezerii de genul vei da 2 milioane degeaba..deci tot mai bune sunt Nikon si Canon :)

| OtySt explică (pentru pwp):

Merci. Chiar imi place modelul. Am sa ma interesez pe la magazine. Ti-am dat fundawinking multumesc inca o data happy big grin

| pwp a răspuns (pentru OtySt):

Ma bucur ca te-am ajutat happy
Si mersi pentru funda :*