| dydododostar a întrebat:

Nu ma pot conecta la wireless de pe windows vista pe pc.Problema e ca nu imi apare reteaua, iar pe laptop se conecteaza la wireless.Cum sa fac ca si pe pc sa ma pot conecta la wireless.Dau funda.Raspuns rapid, va rog!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cumperi un adaptor wireless si te poti conecta. Aici ai modele http://www.emag.ro/......-0-si-50/c

| XomeX a răspuns:

Salut. Tu vrei sa te conectezi pe laptop dupa router`ul de pe calculator? Sau cum?

| dydododostar explică (pentru XomeX):

Nu.Pe laptop imi apare reteaua wifi, iar pe pc nu.deci cum sa fac sa imi apara