| Katyk3229 a întrebat:

Pe Instagram urmăresc 6 mii de persoane si vreau sa ma dezabonez de la toate, săptămînă acesta m-am dezabonat de la 1 mie si acum urmăresc 5 mii dar mi-a pus restricție la Instagram pe 1 săptămînă, stie cineva aplicatii de dat unfollow?
Pe care ati testat-o si functioneaza?
Va rog mult DAU FUNDITA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Trebuie s-o faci manual și e foarte obositor. Mai bine n-o faci, dă-l încolo de Instagram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, singura soluție este sa iti ștergi contul si sa iti deschizi alt cont cu alt e-mail.