| bezeluta05 a întrebat:

Pe tableta mea nu mai merge,,Magazin Play,,. Eu am mai vorbit cu o prietena si mi-a spus ca nici ei nu ii merge,,Magazin Play,, dar pe telefon. Prietea mea mi-a spus ca de foarte multe ori pe zi ii apare o eticheta care spune:,,Din pacate,, Servicii Google Play,, s-a oprit,,. A mai patit cineva la fel? Daca da cum ati rezolva problema?

2 răspunsuri:
| Teodorel a răspuns:

E o problema cu distributia de internet

| Calomfirescu_Vlad_1970 a răspuns:

Incearca sa dai restart la telefon sau sa iti faci un sistem update daca se poate