| DaveMustaine a întrebat:

Poate cineva ma poate lamuri...
Pe facebook imi apare foarte des un chenar in care scrie ca X (un prieten) recently added Y friends. De ce imi apare chestia asta? Mentionez ca este vorba de aceeasi persoana si nu am adaugat-o in lista "close" friends.
As dori mai multe pareri
big grin

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Iti apare pentru ca facebook a fost "setat" sa te impulsioneze sa ai cati mai multi prieteni sa stai cat mai mult online deci iti arata prietenu x a adaugat 15 prieteni azi cunsti pe cineva dintre ei? si poate selectezi trei din care unul il bagi la close friends si iti apare iar si tot asa e un cerc vicios laughing deci e o chestie de la facebook nu cred ca o poti dezactiva