| razvanov10 a întrebat:

Buna TPU referitor la Microsoft C++ nu imi merge ceva in com datorita acestui program am Microsoft C++ 2005, 2008,inca unu 2008 si 2010 pot sa le sterg pe toate?(sau sunt importante) sau pot sa sterg numai 3 sa raman numai cu ultima versiune Funda cel care ma ajuta Multumesc

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu exista "ultima versiune". Sunt programe si jocuri care isi instaleaza propriul Microsoft C+. Poti sa ai 2 C+2008, 3 C+ 2010, dar datele calendaristice de instalare corespund instalarii acelor programe care au nevoie de ele. Daca tie nu-ti functioneza in calculator ceva nu e de la C+20.....decat daca ai dezinstalat vreunul. Reinstaleaza ce nu-ti merge si lasa-le. Le poti dezinstala numai dupa ce ai dezinstalat aplicatia care a instalat C+ 20...

2 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

Salut! Cel mai bine e sa nu faci tu asta mai bine intreaba pe cineva cu experienta in calculatoare.

| Munteanu_Marius_1999 a răspuns:

Nu trebuie sa stergi absolut nimic intrucat Microsoft C++ este folosit de unele jocuri din calculator.in caz ca le stergi unele jocuri nu ti se vor deschide ori grafica nu va fi de buna calitate. Funda?