| L0vIng43v3R a întrebat:

Buna tpu.Scuze de categorie.Am o problema cu telefonul. E Samsung galaxy s 1. L'am inchis odata pentru ca se blocase.Cand am vrut sa il pornesc la loc pur si simplu s-a blocat ecranul la Welcome. L'am inghis l'am deschis de o mie de ori am scos bateria, cartela dar contunua sa bazaie si nu merge de loc. Ce as putea sa fac? Help pls

Răspuns Câştigător
| IzzzzI a răspuns:

Telefonul e brick-uit.incearca sa bagi softul din nou cu odin.scoti bateria de la telefon apoi o bagi si tii apasat butonul de pornire+home+tasta de vol jos. o sa intre in download mod il conectezi la pc apoi bagi softul cu odin si gata. daca nu te duci la un service pe mine m-a costat 60 de lei pentru chestia asta

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Te ajut eu. Daca vrei, da PM si zi-mi ce versiune android ai. Oricum, telefonul e brick, dar te ajut euhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca si cu postarea ai probleme.

| TupacShakur a răspuns:

O resoftare ar fi buna