| MasterKush a întrebat:

am o problema cu telefonul meu, mai exact Samsung Galaxy Y s6310.
Stateam pe facebook si mi s-a inchis telefonul, am deschis capacul, am scos bateria si cand am vrut s-o bag nu mai intra in telefon. Observ ca are o mica galma. Nu este de la uzaj, telefonul e cumparat acum 3 saptamani.
Ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Incearca sa ii schimbi bateria. daca nu merge du-te la magazinu de unde l-ai cumparat (ar trebui sa ai garantie)!

| MasterKush explică (pentru j1NNNx):

Da, am garantie, daca nu rezolv ma voi duce maine sa vad daca mi-o schimba.

1 răspuns: