| winterdemonsprofile a întrebat:

Se deschide o pagina automat ( fara sa fiu pe browser sau ceva ) cu reclame si alte cacaturi. Am adblocker. Antivirus. Am ORICE dar tot se deschide pagini cu reclame si cacaturi! Cu metin2 si piratetrader nu stiu ce dar ce naiba sa fac?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu ai antivirus! Ala care il ai e o gluma! Adblock nu are treaba cu asa ceva!
http://www.epasystems.ro/adwcleaner/

2 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Intra in control panel la ce programe ai instalate
unele vin cu reclama si tot felul happy

| xbewslovesblack a răspuns:

Mda stiu ca ar trebui sa comentez o solutie dar sincer nici eu nu am pentru ca si mie mi se intampla asta. Am auzit ca chestia asta e un virus care cica nu este detectat de antivirusuri si eu am adblocker dar tot nu merge. Singura solutie care o stiu eu momentan este sa reinstalezi windows. :/