| andreiliviulup a întrebat:

Am browser-ul Opera.
De 2 zile a inceput sa faca figuri si zic asta deoarece: caut ceva pe google si apar mai multe site-uri, in fine dau pe oricare dintre ele si imi deschide alte 2 pagini nu TABB-uri aprox 4 reclame care imi acopera pagina si trebuie inchise...pe respectivele reclame nu este nimic se vede doar alb pe ele si cel mai enervant lucru care-l patesc este ca imi descarca singur un Setup nu stiu de la ce este si nici nu vreau sa aflu dar stiu ca-l descarca intruna

Ma poate ajuta cineva?
FUNDA

4 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Reinstaleaza opera, instaleaza extensia adblock, https://addons.opera.com/en/extensions/details/adblockforopera/?display=en
Daca nu merge nici asa, schimba browserul! incearca chrome sau firefox.

| BlackCat13 a răspuns:

Reinstaleaza Opera

| OcausTT a răspuns:

Descarca AddBlock