| nhgvhyg a întrebat:

spuneti-mi si mie daca se poate sterge un videoclip postat de altcineva cu mine pe youtube?! va rog sa imi ziceti daca se poate.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Să îl ștergi personal nu se poate.Dar recomand sa îl raportezi și dac aîti dă un cânmp unde să scrii motivul raportării scrii acolo ce și cum. Daca îl raportezi zilnic sigur va fi văzut de un admin și apoi șters.Succces

11 răspunsuri:
| CristinaPaula a răspuns:

Din pacate nu merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil. il raportezi si poate ai noroc

| DOC449 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da chiar ai dreptate raportandul ai putea spune ca nu ai aprobat ca tu sa apari in continutul acelui video. Te uiti sub video si vezi pe acolo raportaza acest video.

| PotatoMustDie a răspuns:

Nu il poti sterge tu direct, dar poti sa il raportezi pe cel care l-a pus.

| Keith a răspuns:

Nu poti sa il stergi, numai daca il convingi pe cel care a postat videoclipul sa il stearga.Bafta!

| MotanuJmekerit a răspuns:

Pai din timp ce nu esti owneru filmului sau nu ai parola de la contul aceluia care la postat cum ai vrea sa il poti stergE? deci nu se poate sterge. Funda?big grin

| allison20 a răspuns:

Nu se poate... vorbeste cu acea persoana care a postat videoclipul si convinge-l sa-l stearga.

| musculo a răspuns:

Ne dai si noua likul la videoclip?rolling on the floor

| DOC449 a răspuns:

Din pacate nu ar trebui sa vorbesti cu cel care a postat acel videoclip. FUNDA big grin

| lovefireworks a răspuns:

Aici vorbim de sex!

| DeyCj a răspuns (pentru lovefireworks):

Mia ghicește o dată...whistling