| AtheistsMayCry a întrebat:

Stie cineva cum pot pune wifi pe laptop? Adica eu am router si nu pot conecta laptopul decat la acel cablu. Nu imi apare decat Broadband Connection cand apas pe iconita aia si vreau sa ma pot conecta la wifi-ul de la router pe laptop.

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Laptop-ul tau nu are placa de retea wireless! Trebuie sa cumperi un adapter wireless, ca acesta http://www.pcgarage.ro/adaptoare-wireless/tp-link/tl-wn823n/

| suntserios a răspuns (pentru RaduTN):

De unde stii ca laptoupul lui nu are? poate are dar nu a instalat driverul. Greu mai gasesti laptopuri fara placa de retea wireless

| AtheistsMayCry explică (pentru suntserios):

Si cum pot instala sau unde gasesc aia?

| K0sti a răspuns (pentru AtheistsMayCry):

La producatorul laptopului, unde crezi...

| RaduTN a răspuns (pentru suntserios):

M-am gandit si la varianta asta, dar sa presupunem ca stie cu ce se mananca laptop-ul lui.