| Ald527893 a întrebat:

Buna TPU,
Stie cineva de ce nu-mi arata postarile unei persoane de pe Instagram?
Pana acum intram pe contul respectiv si imi arata postarile, iar acum nu.In schimb pot sa vad reperele si storyurile dar postari imi arata 0.
Mi s-a mai intamplat asa, sa nu vad postari dar ele sa fie puse demult si sa mi le arata la ceva timp.Nu stiu nici acum din ce cauza este.
Stie cineva, este din cauza semnalului?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă acea persoane nu te are la follow, nici tu pe ea, dacă își restricționează postările, atunci nu le mai poți vedea.

| Ald527893 explică (pentru anonim_4396):

Acea persoana nu ma are la follow dar eu da.Adica eu urmaresc aceea poersoana.

| ovidiumihai07 a răspuns:

Incearca sa intri pe site in loc de aplicatie, (instagram.com) si vezi daca iti apar. Daca nu, posibil ca acea persoan sa-ti fi pus restrictie sau Instagram are iar o problema cum are ca de obicei

| Ald527893 explică (pentru ovidiumihai07):

Multumesc mult.Am mai avut probleme de genul cu ceva timp in urma.

| 1Qwerty a răspuns:

Cel mai probabil le-a arhivat.