| Lifegreen a întrebat:

TPU! Stiti ce se intampla cu Conquiztador? Am incercat sa-mi recuprez paraola, dar nu primesc nimic pe mail. Am incercat sa-mi fac si alt cont, dar tot nu merge sad

3 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Incearca sa descarci nouva versiune a Yahoo Mesinger, daca nu-ti merge nici asa intra pe Site Yahoo Romania delogheaza-te, pe urma logheaza-te la loc si incearca sa dai din nou parola uitata. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Lifegreen explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

Nu este de vina Yahoo, deoarece alte mailuri primesc.

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Da ai dreptate, Am incercat sa fac un cont pe Conquiztador si n-am primit nicun mesaj.De vina e jocul sau poate sa produt un bug. In orce caz acuma nu mai merge amintita parola.