| CL0UD a întrebat:

Stiti cum au majoritatea Samsung-urilor pe ecranul de pornire/acasa chestia aia cu meteo (unde scrie cate grade sunt afara, ce ora este, cum va fi vremea etc.)? Pai eu am sters-o din greseala. Imi puteti spune va rog cum o pot pune inapoi? Bineinteles, dau funda!winking Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Intrii la aplicatii, adica la meniu, si sus este o bara, acolo scrie asa:
Aplic. Widget-uri si mai este o sageata.
Apesi pe Widget-uri si cauti acolo. Cand ai gasit ce vroiai, tii apasat pe ea si o pui pe ecran.

Pa, pa!

| CL0UD explică (pentru DumiY):

Mersi mult de tot! Nu ma asteptam sa primesc raspunsuri asa repede! Meriti funda, clar! :*

| DumiY a răspuns (pentru CL0UD):

Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| amnesia5sos a răspuns:

Intri in meniu pe Widgets (este in dreapta sus langa Apps). Gasesti acolo big grin