| ZizulynnaDeutzaaBă a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. La facebook mie imi apare cand vreau sa schimb numele o lista cu numele mele anterioare +cel de acum si nu ma mai lasa sa mi-l schimb crying si acum nu stiu ce sa fac. Nu vreau sa-mi fac cont nou, pentru ca am muncit atat de mult la asta! Va rog, spuneti-mi ce sa fac! puppy dog eyes

1 răspuns:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Facebook iti cere sa pui NUMELE REAL. Asa ca NU te lasa sa il schimbi de prea multe ori. NU ai ce sa faci, te multumesti cu numele actual.