| Grigoras_Edris_1980 a întrebat:

Salut,cum pot sa imi schimb numele de pe facebook, intr-o zi eram pe telefon si mi-a aparut o casuta...In timp ce ma jucam,ca sa scap de casuta aia si sa ma joc iar am scris un nume la misto laughing. Acum nu pot sa imi mai schimb numele, nu pot sa imi aleg din cele vechi...Cum pot sa-l schimb sau cum pot sa imi aleg din numele anterioare (Avand in vedere ca nu imi apare nimic ca sa pot sa imi aleg un nume)
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| SkaterulSkate a răspuns:

Sal stiu eu cum deci la notificari ai un fel de triunghi apesi pe el dupa dai la setari iti scrie numele si apoi dai editeaza schimbi numele acolo si parola ta si dai salvare uite si prin poze: iceimg.com/apjx apropo poti sa-ti schimbi numele doar din 6 luni in 6 luni si am hasurat cu negru ca sa nu-mi se vada fb-ul... FUNDITA?

| Grigoras_Edris_1980 explică (pentru SkaterulSkate):

Ma da.mi link.ul odata, ca nu merge

| SkaterulSkate a răspuns (pentru Grigoras_Edris_1980):

Iceimg.com/apjx copiel si scriel pe google